Taniec w próżni

Balet Katalonii zadebiutuje 19 listopada w Centrum Kultury Terrassa
Październik 28, 2017
Gdzie mieszka artysta?
Grudzień 2, 2017
Show all

Taniec w próżni

taniec w próżni
Pokaz, jak, co kosztowało go życie Piotra Aunión w Mad Cool, przeciwstawiają się sile grawitacji, ale pod warunkiem minimalizacji ryzyka. Co może się stać, gdy wszystko podlega środki bezpieczeństwa w ekstremalnych?

Spektakularne skoki na nartach zaczyna się Kort śnieg w centrum handlowym. Skakali parkour do animacji umowy z przedsiębiorstwami. Łyżwach, freestyle, aby zaprezentować nową brzytwę “superdeslizante”. Jeszcze bardziej skomplikowane: w tenisa pionowy wieżowiec, aby przedstawić Open Madryt, 2011. Istnieje kilka rzeczy, które bracia Karol i Anna Lopez Dziecko nie mogli zrobić, впряженных wiązka. Firmy, Perfodance, już od ponad 15 lat tworzy spektakle skutków zarówno dla firm, marek, sportowych, kulturalnych lub korporacyjnych. Jak i Piotr Aunión, który zmarł w zeszłym tygodniu spadek z 28-metrowej wysokości, gdy pełniła choreografii tańca powietrznych festiwal muzyczny w Madryt Mad Cool.Jakie makaron ma być zrobione, aby tańczyć na wysokości? Jakie lęki trzeba pokonać, aby przejść do pustej uśmiechem? Czy jest to jeden z zawodów najbardziej niebezpieczne? “Na wszystkich. Krok obawiam się, że w tysiące podróży samochodem, co musimy zrobić. Nikt nie ściąga z 30 metrów bez być pewni, że dobrze podłączyć. Jednak traktowali znowu i znowu, wszystkie narzędzia. Jeśli nie masz tej pewności, że nie jesteś w stanie się zrelaksować” – mówi stanowcze ” Carlos Lopez Dziecka w rozmowie z KRAJEM. “Bezpieczeństwo jest co w tej pracy. Przedsiębiorcy nie grają w gry hazardowe wiele mniej tych artystów, z ich własnego życia” – podkreśla.

próżnia

“Jeśli nie wiesz, ciało rzuca temu. To nie jest głupi”, odpowiada Samuel Cienki, założyciel wraz z baletnicą Mamen Alkazar firmy podobnie, Trzęsie, założona w Barcelonie. “Większość z tych, że zajmujemy się nie tylko wiemy, robić sztuczki. Zadbaliśmy także nauka technicznych rzeczach, ile kilogramów może wytrzymać strukturę, jak to się robi, czego żądał. Wiesz, te ryzyka, które jest. Chcesz zobaczyć materiały, z którymi będziesz pracować, upewnić się, że są certyfikowane. I wolimy używać zawsze naszych karabinów. Nie możesz pracować, jeśli nie “cichy”, podkreśla Subtelny.

Profil artystów, występujących w ten rodzaj rozrywki jest bardzo zróżnicowany, ale we wszystkich prześledzić jeden wspólny element: są uniwersalne, tak samo pracują w cyrku, w operze. Niektórzy przychodzą na taniec, inne cyrk, inne gimnastycy. Jako przykład trajektorii bracia Lopez Dziecka. Riojanos; 52 lat 50. Jego matka była nauczycielką tańca i zauważyli, taneczne konkursy w TV osiemdziesiąt. Na imię jej uwagę, bo przywożono działania akrobatyki i pokonał w czasie, gdy był w modzie rock-freestyle (chłopiec rzuca w powietrze dziewczyna). Po przyszedł kontraktów w firmie, taniec, Kasyno w Monte Carlo, Opera we Frankfurcie, Circus Roncalli… Piętnaście lat, podróżując po świecie, aż, że ze zmianą wieku, postanowili przenieść się do Madrytu i zebrać firmę. Już nie pracują, tylko tworzą i prowadzą ich produkcji.

Lopez Dzieci podnosi taki cyrk. “Motto cyrk był zawsze jeszcze trudniejsze. To emocje, które oczekuje społeczeństwo. Również artyści: emocje, poprawić, pokonać ograniczenia. Jak w każdym zawodzie. Paradoksalnie, w cyrku jest kilka wypadków, w porównaniu z innymi sektorami, wydawałoby się, mniej niebezpieczne. Dlaczego? To proste: w cyrkach pracują wiele rodzin, bezpieczeństwo przede wszystkim. A poza tym, mają doświadczenie i materialno-technicznego potencjału, że nie widziałem w żadnym innym miejscu. Zbierają i wykupują co dwa lub trzy dni” – wyjaśnia. “Istnieją inne modele, nie Rodzinne, jak Cyrk Słońca, że istnieje kilka środków bezpieczeństwa sofisticadísimos. Nie ma tam możliwości dla ryzyka” – mówi.A jednak, zdarzają się wypadki. Akrobaci. Techniczne. Piotr Aunión. W sam Cyrk Słońca zginęło kilka osób, w tym syn jednego z założycieli. “Oczywiście, zdarzają się. Jak i w innych rzemiosła. Ale w tym, że wypadek to wypadek, to jest mało prawdopodobne, stoppable” – mówi Gruszka Tantiñá, jeden z sześciu dyrektorów Fura dels Baus, firma katalońskiej atrakcji w macroespectáculos powietrzne, jak fabryka kuchni.

Komentarze są wyłączone.