Gdzie mieszka artysta?

Taniec w próżni
Październik 31, 2017
Czy graffiti jest sztuką?
Kwiecień 20, 2018
Show all

Gdzie mieszka artysta?

Artysta mieszka dochodu lub dochód, np. od nieruchomości, odziedziczonej, artysta który daje stałą kwotę miesięcznie. Student zapłacił drogo za studia w prywatnej uczelni z produktem lokalnym, który wynająłem na kino, bar, że uczestnicy wydawali w tabeli, koktajle i crispetas on reinvertía w sztukę. W pozostałych przypadkach renta wynika z tego, że produkują działania w rodzinny biznes. Generacji pracował, drugi bogaty i ostatnie pokolenie, artysta, spędził srebra. Dwóch braci, jeden aktor, inny reżyser, żyli przez długi czas, produktu, dochodów, co produkowała fabryka basenów założył ojciec, i zarządzane, pierworodny, inżynier jak mimośród młodszych braci, ale który miał doprowadzić go artisticidad korytem wskazał ojciec.

artysta

Inny artysta, po śmierci ojca otrzymał ogromną fortunę jako dziedzictwa, przed tym, że jego najlepszy przyjaciel, inny artysta, powiedział, że on sam przeszedł na lepsze życie.Inny artysta mieszka biznes. Co piętnaście dni temu podróż ze stolicy do swojego małego rodzinnego miasta, gdzie jest różny, co pozostaje z bogatą ofertą odzieży i gadżetów dla młodych ludzi, rzeczy wyszły już z mody w wielkim mieście, ale wiadomość w prowincji. Artysta mówi z dumą, że on wyznacza trendy w małym mieście. Inny artysta położył Restauracja i się spalił, drugi jechał w Restauracji, że tak jest rozpoznawany jako szefa kuchni, który, gdy mówi, że on również artysta, ludzie w szoku.

Z czego żyje artysta?

Inni artyści wolą projekt i montowane są firmy, udają, są dowodem na to, że w konstrukcji bardziej, że badanie jest niezbędne dla praktyki, prób i błędów, doświadczenia; ci artyści, którzy tworzą im będzie tak dobrze, że spędzają artystów, projektantów. Wszystkie one mają jedną fazę, w które rozważają projekt jako sztuka, ale kiedy praca przyjdzie, i klienci “zawsze mają rację”, trafiają na uwadze, że projektowanie-usługa, i że są one zamieniły się w dostawców rozwiązań, artysta a nie zagadki; to, co zaczęło się jeszcze strategia tymczasowego automescenazgo —projekt, aby zapłacić sztuki— w końcu jego praca, wieczne, gdzie wszystkie licencje creative sztuki trafiają w projekt. Gdy tych artystów, projektantów, muszą zrobić katalog, sztuki lub pracy dla muzeum sztuki, a kiedy ponownie wchodzą w kontakt z ludźmi sztuki, cenią sobie życie, nawet na niego swoich stałych klientów. To dziwne, ale nie niezwykłe, że trochę zaległości estetyczny te projektanci pamiętaj to niepotrzebne rzeczy i niepozorne połączenie sztuki, ale wkrótce go pilnie doprowadzić ponownie do niniejszej.

Inny artysta wyemigrował i pojechał stolarni, w kraju, gdzie było obywatelstwo, wcześniej było instalacji dźwiękowych nad jeziorem, dziś instaluje drewniane i połącz każdy szczegół z tą samą starannością, co tworzył swoje dzieła.Inny artysta urodziła dziecko i rzuciła sztuki: “dzieci-to śmierć artysty, narodziny”.

Inni artyści żyją dyktatury klasy. Każdego roku program artystycznych uczelni w kraju gradúanun średnio 500 artystów, publiczności w niewoli, że trzeba od ciała recreacionistas intelektualistów, którzy wykonywali iluzję uczyć sztuki. Uczyć sztuki może być lepiej dla artysty, jest wystarczająco dużo wolnego czasu, aby utworzyć lub “śledztwa” (jak artyści odnoszą się do tego, co robią, gdy chcą, aby dać wysokości akademickiej). Mimo, że za każdym razem, kiedy jest więcej pracy, biurokratyczny, i nie ma co wymyślać wymówek i komitetów dla uzasadnienia potrzeby komitety, które uzasadniają sztuka na studia i zostać nauczycielem-to dobra artysta aktywność.

Komentarze są wyłączone.